RonOTS

Pełna wersja: Problem z itemkami za PP z marketu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, mam pewien problem. W dniu wczorajszym tj. 08/12/2019 na Markecie kupilem dwa itemki od uzytkownika Represjaa, byly to BOHy i jakis miecz (nie pamietam teraz jaki) ... bylo to okolo godz 18-19. Do tej pory nie mam itemkow w DP. Zakup oczywiscie odbyl sie komenda !buyitem (nr itemka). Nie mowie, ze to wina sprzedajacego... moze poprostu przez caly ten update, cos sie uwalilo. Prosze o rozwiazanie tego problemu.

Pozdrowienia
Baarlog Knight
Problem dalej aktualny? - czy przedmioty jednak dotarły?

Pozdrawiam,
Ashante.
(13-12-2019, 12:34 PM)Ashante napisał(a): [ -> ]Problem dalej aktualny? - czy przedmioty jednak dotarły?

Pozdrawiam,
Ashante.

Niestety problem wystepuje nadal. Dzis tj. 12.12.2019 o godz 19:13 kupilem Amazon Shield od uzytkownika Lazzar komenda !buyitem 25 no i ..... ani tarcza nie doszla do DP ani nie odjelo mi PP z konta. Co do poprzedniego zakupu to sprawe zalatwilem bezposrednio z graczem. Reakcja byla wzorowa, podarowal mi itemy z wlasnych zapasow za co wnioskuje aby otrzymal wyroznienie od obslugi lub jakis rzadki item bo bardzo malo kogo interesuje, ze cos nie dotarlo, ze ktos cos stracil a nie dostal oczekiwanej rzeczy w zamian. Bardzo uczciwy gracz "Represjaa". Pozdrawiam Baarlog Knight