RonOTS

Pełna wersja: Update Drakeny Chakoye !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
143 sorca na realu to wbijam w tydzien bez boostow wiec co to za osiagniecie?
Może wbił te 143 lvl bez żadnego płaczu na forum??
Szkoda czasu na ten serwer I na psy wojny.
Patrz na ROK w ktorym ja gralem tam w tym czasie wbic bys sie mogl na pals
PS teraz tam zbiera sie lots 1 kliknieciem lewego przycisku myszy na Ron it's lots zbieraja botem.
Patrzę i nie widzę znaczy widziałem jak padles od 3 osób na warze i ten płacz na ts haha
Nie chcę mi się nawet dyskutować z kimś na twoim poziomie, bo jeżeli chce się z kimś wchodzić w dyskusję to wypadałoby mieć POJĘCIE o tym co się mówi, a jak widać w twoim przypadku piszesz coś co nie jest nawet prawdą więc całe twoje założenia oparte są o gówno, które gadasz a nawet go nie sprawdziłeś i prosisz o coś co już jest (np shared).
Postanowiłem ci odpisać, żeby ludzie wiedzieli, że gówno wiesz i zresztą sami ci to udowodnili.
Następną sprawą jest, że weź pod uwagę że nie jestem real tibia cipsoft albo ots, którego robi 10 osób, tylko 80% związanych z samą grą robię sam i nie mam 18 rąk żeby zrobić wszystko jak np daily questy, które mam w planach od początku i inne rzeczy, ale muszę Cię zdziwić, że to ZAJMUJE CZAS.
Była możliwość odpalić taki server jaki jest, który i tak większości graczy się zajebiście podobał w porównaniu do poprzednich i cały czas idziemy do przodu, albo żebyście czekali rok.
Jak dla mnie serwer wypalił dobrze i jest włożone w to mnóstwo pracy chociaż jeszcze więcej do zrobienia, ale jestem zadowolony i gracze też, a tobie jak nie pasuje to dziękuję dobranoc wróć za pół roku albo może lepiej nigdy.
Pozdrawiam!
Ja nie mowie ze byla Hujnia tez uwazam ze to jest najlepszy serwer od lat. Ale wez pewne rzeczy pod uwage o ktorych pisalem I pomogly by najac kogos do wspolpracy I uatrakcjnilo by GRE to nuda sprawia ze ludzie odchodza ja wbilem 650 rp I nie gram z 2 tygodnie bo nie ma nic ciekawego do roboty.
Dandi ty masz jakies orzeczenie o niepelnosprawnosci?
Jak gość siedział na tsie to dostał epilepsji jak wyskoczył mu komunikat o levelu w dół
Ja już od 3 tygodni mówię i będę to powtarzał przez następne 3 edycje, że GM po prostu ma kwit za to, że trzyma tu dandiego. Coś za zasadzie "zatrudnij w swojej firmie niepełnosprawnego".
Bez pozdrowień
No nie mogę, No kur*wa nie mogę co ten gościu pisze.
Stron: 1 2 3 4 5