RonOTS

Pełna wersja: Werona - aktualizacja #5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(25-01-2019, 01:25 AM)Vii napisał(a): [ -> ]Jednak c**ja działa, jeden krok do przodu i znowu quest wisi. Czy Ty w ogóle go przeklikałeś chociaż raz?

Jakieś szczegóły może? Bo tak się składa, że sprawdziłem.
Szczegóły: po uzbieraniu następnych rzeczy do oddania, nie mozna ich oddac. Jak sie zalogujesz to moge Ci teraz nawet to zademonstrować.
(25-01-2019, 10:58 PM)Vii napisał(a): [ -> ]Szczegóły: po uzbieraniu następnych rzeczy do oddania, nie mozna ich oddac. Jak sie zalogujesz to moge Ci teraz nawet to zademonstrować.

Napisz proszę co konkretnie pisze NPC. Być może coś robisz źle..
"I gdzie moje popioly?"

Tylko tyle od NPC, nic innego nie gada
Tak jak z 'rubinami'? Cały tydzień zbierania, a okazało się, że rubiny to dla npc szmaragdy...
(27-01-2019, 08:56 PM)Vii napisał(a): [ -> ]"I gdzie moje popioly?"

Tylko tyle od NPC, nic innego nie gada

Że się tak zapytam - z iloma popiołami idziesz do NPC? Bo jest wyraźnie napisane: "Swietnie. Bede potrzebowal 667 demonicznych popiolow... i cos jeszcze...". Natomiast na całym serwerze nikt nie ma tylu.
Dzięki za info, ale w rozmowie z NPC kilka dni temu nie było ani jednej wzmianki o "667 popiołów" - i to nie jest tylko moja wersja, rozmawiałem z innymi...

Sprawdź może czy ta liczba się teraz w rozmowie wyświetla, bo ja nie jestem w stanie sprawdzić, ale na 100% się wcześniej nie wyświetlała
Bardzo fajny pomysł, ale pptwierdze, że o ilości nie wspominał.
No spoko, to dajcie więcej respawnow z demonami i dziwnymi demonami i zwiekszcie wypadanie popiołów z demonów i dziwnych demonów.
(28-01-2019, 11:32 PM)Galavin Drax napisał(a): [ -> ]No spoko, to dajcie więcej respawnow z demonami i dziwnymi demonami i zwiekszcie wypadanie popiołów z demonów i dziwnych demonów.

Już zmniejszam żeby był potrzebny tylko jeden popiół. Bo jak tak można żeby questa się nie robiło 2 dni :/
Stron: 1 2 3 4 5