RonOTS

Pełna wersja: Werona - aktualizacja #4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(02-01-2019, 05:49 PM)Auguscik napisał(a): [ -> ]
(02-01-2019, 03:47 PM)Matem napisał(a): [ -> ]@up
Czemu porownujesz exori sim które nie kosztuje nic many z czarem na którego użycie ms musi użyć około 4 mana fluidow? Może jak porownujesz to rób to dobrze.

No przyznam racje, ale wymieniłem główny oręż ms i rp. Mas san u rp nie robi za wiele a kosztuje więcej many jak ue ms. Sądze tylko iż % obrażeń w pvp powinien być wszędzie taki sam. Równie dobrze ms ma sd które kosztuje go pare gp a zadaje również obrażenia.
Najlepiej po staremu, każdy ma w pvp 50% mocy i tyle. wtedy ms walnie za 2k tego ue i paladyn walnie za 1500 sima, przy czym ms wrzuci utamo exori i przyjmie 900 dmg a palek jedyne co ma to mr. Chodzi nie o to żeby palkiem zabijać msów na 2 simy, ale o to żeby dało się kogoś przegonić z respa nie zwołując pół serwera żeby ubić 300 paladyna mając 500 poziom Uśmiech

Chcesz się bić to zrób ms/ed i pokaż skila a nie wyjdziesz ek/rp i us z simem na zmiane i to za pvp uważasz..
Wlasnie dlatego servery nie stoja i ekipy bijace musza z nich wychodzic po 5 dniach, bo taki gracz pokroju Augusta chce jakichs zmian dla rpka ktore nie przystoja tej profesji, no ***** to jest RP, wiesz ze jak piszesz paladyn przy oracle na roku, to takim czyms bedziesz gral, expisz a potem placzesz ze iles tam bije? pogodz sie ze palek to gowno na ronotsie i zawsze byl i zawsze powinien byc, na toskanii swego czasu dobrze sie sprawowal np do locenia okul legow czy drake itemow I TO TYLE, NIGDY NIE POWINIEN BYC RUSZANY POD KATEM PVP
@up

potwierdzam Oczko

jak dobrze pamietam to palek byl zawsze najgorsza profesja i nikt nie chcial raczej tym grac, zawsze padal jak szmata itp.., tylko na weronie cos poszlo nie tak, ze ten rp byl / jest ulepszony, ale to raczej nie powinno tak wyglądać ;/ ek tez jest poszkodowana profa, bo expi sam, gdzie te czasy ,ze ek bloczyl, a mial ze soba shootera typu ms ed..

smiesznie to brzmi jak ktos rusza rp pod katem pvp, tak jak Mr Ronii ( Chyba Mobil jak dobrze pamietam ? Oczko ) mowi, chcesz pvp to graj ms ed ..

dziwne historie ludzie wymyslaja
ja tam lubiłem palka za czasów grania nim głównie pod misticka w pvp Duży uśmiech
PROPONUJE ZMNIEJSZENIE COOLDOWN MAGA TAK JAK BYŁO KIEDYŚ INACZEJ NIE MA CHĘCI WRÓCIC NIKT TUTAJ DO GRY DALEJ BO TO PALLADYN I KNIGHT OTS


BIJĄC 420 LVLEM NIE MOGE ZABIC 200 EKA NA MIGHT RINGACH BO SIE UHA SZYBCIEJ NIZ JA UE UDERZAM =) NIGDY TAK NIE BYŁO NIKT MI TEGO NIE POWIE

NIE WIEM ILE JEST CZASU NA 2 UE , ALE WYDAJE MI SIE ZE TO 4 SEK POWINNO BYC ALBO 2,5 ALBO 3 MAX. NIE PAMIETAM ALE TO NIE TEN RON OTS ZA KTORYM KAZDY MAG I INDYWIDUALISTA TESKNIL , STAL TO SIE OTS DLA KTOREGO NIKT NIE MA CHECI POSWIECIC CZASU DLUZEJ GRAJAC TA PROFESJA , DLATEGO STATYSTYKI ONLINE ROSNA TYLKO W EKACH I PALKACH CHCECIE MIEC WIECEJ GRACZY NAPRAWCIE TO. POZDRAWIAM..

KOLEJNA SPRAWA - WPROWADZENIE AKTOW - JUZ MIESIAC TRWA TO.

KOLEJNA SPRAWA COUNTY TO JAK CZOLGI NIE TE CO KIEDYS / BRAK MASSIVOW ETC.
SYFNA WIEZIENNA WYSPA.


KOLEJNA SPRAWA 1 SERWER H RATE. DRUGI SERWER LOWER RATE ( FAJNIE BY BYŁO OTWORZYC DRUGI SERWER ) NA 2 BY BYŁA DUŻA STATYSTYKA GRACZY. NIE MOWIE TU O ZJEBANYM 5X. ALE DUZO CIEZSZYM O ZDOBYCIE 300 LVLA JAK BYLO KIEDYS BYLO BARDZO FAJNIE GRAC 150-250 LVLAMI DLUGA PRZYJEMNOSC DLUZEJ OTS STOI WIEC MATEMIE POSLUCHAJ MADRYCH LUDZI CZASEM A NIE WIECZNIE PO SWOJEMU ROBISZ LUDZIE CI POMAGAJA BO KOCHAJA STAREGO RONA A NIE NOWEGO A GDYBY NIE KOCHALI TEGO TO JUZ DAWNO BY CIE OLALI. POZDRAWIAM ZEGNAM

I OSTATNIA - BRAK ADDONOW - KOCHAM STARE OUTFITY 7,4 - ALE LUDZIE KOCHAJA ADDONY KTORE BYLY CENNE NP NA 3 STUFFED DRAGONY ITD . REKA Z GOLDEN DRAGONA - TO MIALO SENTYMENT I WARTOSC - A LUDZIE KOCHAJA TO ZDOBYWAC. WIEC WROC KOCHANA WROC RON OTS OLD



/Nuriza

(02-01-2019, 07:38 PM)Mr Ronii napisał(a): [ -> ]Wlasnie dlatego servery nie stoja i ekipy bijace musza z nich wychodzic po 5 dniach, bo taki gracz pokroju Augusta chce jakichs zmian dla rpka ktore nie przystoja tej profesji, no ***** to jest RP, wiesz ze jak piszesz paladyn przy oracle na roku, to takim czyms bedziesz gral, expisz a potem placzesz ze iles tam bije? pogodz sie ze palek to gowno na ronotsie i zawsze byl i zawsze powinien byc, na toskanii swego czasu dobrze sie sprawowal np do locenia okul legow czy drake itemow I TO TYLE, NIGDY NIE POWINIEN BYC RUSZANY POD KATEM PVP

polać mu whisky
Bedzie stara testoria(toskania) z 2009 i dobra reklama by duzo ludzi bylo + staly exp, loot i balans jak byl na starcie i wracam Uśmiech
(06-01-2019, 06:59 PM)Sinistro Of Roock napisał(a): [ -> ]Bedzie stara testoria(toskania) z 2009 i dobra reklama by duzo ludzi bylo + staly exp, loot i balans jak byl na starcie i wracam Uśmiech

Już był powrót toskanii - pewnie nie pamiętasz.
Matem, Kiedy up jakis?
\
na toskanie też wrócę, chętnie
(06-01-2019, 07:57 PM)Matem napisał(a): [ -> ]
(06-01-2019, 06:59 PM)Sinistro Of Roock napisał(a): [ -> ]Bedzie stara testoria(toskania) z 2009 i dobra reklama by duzo ludzi bylo + staly exp, loot i balans jak byl na starcie i wracam Uśmiech

Już był powrót toskanii - pewnie nie pamiętasz.

No byl i bilismy sie przez pol roku na nim, o co chodzi?
https://www.youtube.com/watch?v=jUe6ennnB-w
Stron: 1 2 3