RonOTS

Pełna wersja: Werona - aktualizacja #2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Hity Paladyna z kusza +0+11 z dfq 23atak jak sie nie myle przy 104skillu na 540lvl
Po +1.5k w ludzi

https://ibb.co/Trgj63W

To ja tyle nie bije w potwory XDD
(23-12-2018, 05:24 AM)Majkorz napisał(a): [ -> ]Hity Paladyna z kusza +0+11 z dfq 23atak jak sie nie myle przy 104skillu na 540lvl
Po +1.5k w ludzi

https://ibb.co/Trgj63W

To ja tyle nie bije w potwory XDD

jezeli chodzi o Twoj screen i !attack, to masz dla porownania 503 rp z kusza 18atk(poziom +6), skill 112:

Power of your attack is: 357-715, with magic charges: 676-1353. Your attack speed is: 1500ms.
a po ile siada w potwory?
bo u mnie max prawie 1600
Witam. Szkoda tylko, że wy wprowadzacie te wszystkie rzeczy dopiero jak serwer sie *****. Dlaczego chociaz raz nie mozecie zebrac paru graczy odpalic im test serva przed startem i powylapywac tych bledow w balansie czy zle skonfigurowanych respow. Szkoda rly
Server spoko , szkoda tylko ze Matem jak zwykle cos spierdolil Duży uśmiech No nic moze kiedys powstanie cos w stylu rona bez tego przyglupa
moze otworzycie lepszy ots, bo wasz bylby pewnie najlepszy .. tak ciagle narzekac ..

moze docencie to, ze Matem sie stara, a graczy troche jest i tak zrobic pod kazdego widzimisie nie jest na pewno proste.

Przeciez mozecie wrzucac dokladny post z propozycja udoskonalenia, a z tego co wiem obsluga wszystko rozpatrowywuje. Jedno wprowadzą, a drugie nie. proste..
jo docenie jak wkońcu postawi tą toskanie bo bym sobie garnki z wampirzyc pozbierał na bigos świąteczny
(23-12-2018, 12:18 PM)Lodzkiks napisał(a): [ -> ]moze otworzycie lepszy ots, bo wasz bylby pewnie najlepszy .. tak ciagle narzekac ..

moze docencie to, ze Matem sie stara, a graczy troche jest i tak zrobic pod kazdego widzimisie nie jest na pewno proste.

Przeciez mozecie wrzucac dokladny post z propozycja udoskonalenia, a z tego co wiem obsluga wszystko rozpatrowywuje. Jedno wprowadzą, a drugie nie. proste..

To Ty ***** troglodyto zakładasz jakieś kretyńskie posty bo coś Ci nie pasuje.
Co wy kiepy tu płaczecie - przecież to logiczne skoro na 2 tygodnie peirwsze serwera na otsie sa 2 expy: ig i kowale xD to gdzie widzicie tu przyszłośc? xD chłop nie zna się, wprowadza otsik 7,7 pełen bugów, bo pisze, że toskani 8.7 "nie czuje", gdzie toskania miala wszystko: taski, misje, expy itd. i prawie zadnych bugow, no ale 7,7 rulezz haha
nawet mi was nie zal, pluje na was. ha tfuu!
Proponuje otworzyc server Weria do msb Język
Albo Swordie do vergoth Język

exp 100 Uśmiech

I zanim by sie wszystko zrobilo to byscie mieli czas cos nowego dodac Język
Stron: 1 2 3 4 5 6 7