RonOTS

Pełna wersja: Z kudzem na rybach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Jest to miejsce gdzie mogę swobodnie biadolić o wszystkim a więc - kto przeglądał dział "Propozycje" to widział, że chciałbym zabłysnąć a tym bardziej pomóc. Mam nie małe doświadczenie z mapowaniem itd gdyż sam prowadziłem serwer od 7.8 do 8.6 wtedy przestałem z braku czasu. Wiem, co każdy czuje z graczy jak chce ktoś zamknąć serwer ale czasem nie ma obsługa wyboru. Miałem serwer z expem chyba x 100 taki "swojski" od podstaw. Byli gracze którzy grali regularnie,miałem nawet ponad 60 osób online. Wtedy zmieniłem na serwer RPG...i załamka 8 osób. No cóż, zamknąłem serwer. Jednak przez cały czas słuchałem graczy i ogarniałem dla nich expowiska czy questy, to był mój sukces.

To pare słów żeby się przedstawić Oczko Ogarnąłem własnie silnik RonOTSa. Mam już mapę własną, czyli stare zmodyfikowane przeze mnie Carlin. To tutaj będę dodawać expowiska oraz questy dla RonOTSa. Chciałbym Was wysłuchać czego nie ma a co byście chcieli zobaczyć na serwerze. Kodów źródłowych nie mam więc brak kodowania.

Pozdrawiam!

[Obrazek: 5895d864d07cd47b.jpg]
Ladnie .
Widze ze znasz sie na rzeczy graty
Pomoz tej holocie cos ogarnac bo jak beda sami kombinowac to usuna all w pizdu
Nie jestem mistrzem ale chcę z całej siły pomoc. Jutro zaczynam tworzyć specjalny quest. Zdjęcia dodam też. A na dziś dobranoc :-)
Oni tylko nauczyli sie zamrażać serwery i otwierać jakies gówniane nowe . Dobranoc i super robota
Gdybym mógł to bym Wam udostępnił serwer ALE 1. Zakazane tu jest. 2. Mam zablokowane porty.


[Obrazek: c0c9662b82fc3907gen.jpg]
Szkoda
Hybrydia zamknięta. Cóż to było oczywiste. Patrząc na to nie dziwie się. Mam przed oczami udostępniony przez obsługę serwer i się zastanawiam gdzie gracze by woleli grać- RonOts dotychczasowy z mounatmi i inna śmietanka czy zwykły klasyczny serwer powiedzmy 7.72 do którego można dodać tylko stwory i rzeczy z nowego RonOTSa. Dalsza procedura jest jak ten świat ma wyglądać. RPG szukają klasyczni gracze a takie z wysokim ewp ratem gracze szukający przygód na krótki okres. Do ekipy należy trudny wybór i tylko oni wybiorą to co należy. Nie komentując ich pracy żegnam Hybrydie i chylę przed nią czoło.

(14-06-2015, 09:37 PM)Yoffo napisał(a): [ -> ]Sir Kudzu, jestem Krzyzyk Mapper/Skrypter (Technik Informatyk E.12, E.13)(E.14 we wrześniu) zapewne pare osob mnie pamięta i mój serwer pod ronIT. Jeżeli chcesz postawić serwer nie ma sprawy. Pomogę. Lecz ceny RonITowskie sa dosc duze. Wyjdz naprzeciw Matemowi z pomysłem. Ew.Gotowym projektem. Wtedy może zasponsoruje ci to Uśmiech
Po zrobieniu kwalifikacji E.14(Programowanie,bazy danych) będę edytował source od 10.5 tibii. Tz. dodam gemowanie broni. Rozbuduje silnik troszkę. Będziesz mógł wejść ze mną w współprace. Tz. wynajmę ci silnik. Zapewniam że zgarniesz graczy z całego Ronots.com . Powód ? NOWOŚCI, nowy prefix nowe itemki nowe wyzwania nowe mozliwosci. Będziesz miał przewage.
Bo tutaj już 8.7 będzie do końca istnienia serwera. Bo programiści nie wpadną na pomysł by odwzorować silnik pod wyzszy prefix i uwolnić się od uzaleznienia RonEngina i jego ograniczeń. Tutaj tylko zmiana mapy, nowe respy inne expy i nic się nie zmieni.
Pozdrawiam Krzyzyk

Dzieki za chęci lecz pamiętaj takie rozmowy mogą spowodować dla Ciebie bana,może i dla mnie oraz zamknięcie tematu, który ma służyć tylko i wyłącznie dla serwera RonOTS. Druga sprawa to już kiedyś prowadziłem swój projekt do 2011 wtedy przestałem z pewnych przyczyn osobistych i nie wiem czy dam rade wrócić...

Jeśli chcesz rozmawiać zapraszam na priv lub skype.

P.S. Gemowanie jak i losowe atrybuty ekwipunku a nawet stwory o różnej sile mam opanowane odkąd powstały tutaj ;-)
Kudzu