RonOTS

Pełna wersja: Problem z moim kontem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odrazu mówię, że nie mam pojęcia gdzie to napisać, więc pisze to tutaj, moja postać(Dias) 200 coś MS z 10kk zniknął, z tego co pamiętam był na serverze z expem x10, nie logowałem się 3(?) lata, moje konto dalej istnieje, sytuacja wygląda conajmniej dziwnie:
[Obrazek: ubswk.png]
proszę o pomoc.
no widze obsługa aktywna ;_;
Był temat o tym, że postacie które nie logują od pewnego czasu zostają usunięte
Witam Dias.
Nieużywane postacie zostają usunięte,tutaj podaje Ci podpunkt w regulaminie o "nieuzywanych" postaciach.
"a. Założona przez gracza postać może ulec skasowaniu lub przejęciu, jeżeli zostanie zakwalifikowana do grupy postaci "Nieużywanych". Kryteria zakwalifikowania się do grupy postaci "Nieużywanych" są następujące:
- Jeżeli postać posiada do 100 poziomu i nie logowała się na serwer 3 miesiące lub dłużej,
- Jeżeli postać posiada powyżej 100 poziomu i nie logowała się na serwer 6 miesięcy lub dłużej."


Pozdrawiam.
ok dzięki za fatyge, nie bd zakładał nowego tematu, więc - macie tutaj cooldowny? bo ten cooldown system na realu to jakaś porażka jest.
Witaj Dias !


Tak posiadamy tutaj dwa rodzaje systemu cooldown. Na Toskanii oraz Rawennie występuję nowy system,a na Testorii stary.
Proponowałbym własnoręcznie przetestować oba system i wybrać ten który Ci pasuje Uśmiech


Pozdrawiam