RonOTS

Pełna wersja: TROLE i ich no life
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: vbk0.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

skrin by adis
szczegolne pozdrowienia dla:
kwika aka 13:30 Ostrzezenie! Morderstwo Constans bylo niesprawiedliwe!
cycusia aka padam od potworka
i reszte nobow i spamerow exivy i innych ciot

KWIKU NIE POPLACZ SIE, BO DOSTALES BANA Uśmiech
wykupiliscie wszystkie chyba juz nasze chary to teraz mozecie sie na tej waszej TOSKANII sie bic i expic na wyspie kilianowej.
Trole Winner ? Hmm ..

Ostatnia akcja mówi sama za siebie Uśmiech i pokazała jaka wasza ekipa jest Uśmiech ja z kwikiem vs 5 Uśmiech = 4;0 dla nas Uśmiech

o to link Oczko http://www52.zippyshare.com/v/89746276/file.html

3 serca + pudel padł jeszcze w ankra Oczko)
To fajnie ze wytępiliśmy Troli z Toskani.
Nie graja bo wakacje a na pvperi no life xD , ja za nimi biegać po serwerach nie bede.

Wytępcie ich jeszcze z pvperi i bedzie double score xD

Powodzenia ;p
wyjebalisice troli z toskani prosze Cie jebnij sie w czolo chcesz kupic nastepna postac bo mam do sprzedania :>>> ups ups !><
Paweleku ja mysle ze Ty nigdy tak naprawde Trola na oczy nie widziales a jezeli chcesz takowego zoabczyc to udaj sie do lazienki i spojrz w lustro (ostrzezenie ten widok grozi zawalowi serca)
Piko Aka Lysiejacy cygan !
***** no nie moge piko dalej sobie wkreca ze nie gramy na tosku przez jego smieszna ekipke skladajaca sie w wiekszosci z postaci kupowanch od nas zamiast wpasc na to ze wszystkim sie juz znudzil ten serwer i pogonili postacie w cholere bo szmal nigdy nie smierdzi
a i jeszcze jakis smieszny cycek sie pucuje z jedna akcja gdzie im wyszlo woah graty raz wam sie cos udalo
oni nie czaja o co tutaj chodziloOczko
WIELKI MILORD COLIN, ktory zostal wygnany z areny tibijskiej przez troli i uciekl grac w gry na faceboku
Ha Ha nie tylko Cb oni ''rzekomo'' wygnali ;]