RonOTS

Pełna wersja: Startuje jakis server ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie odnoscie tego czy startuje jakis server rona z starym exh/bez paca z pacem byle tanim bo z checia bym pogral jestem starym graczem rona no i naszla mnie chec zagrania w tibie ale na ronie nie ma co grac bo jak widze tutaj dalej ten exh dla dziecko ktore tylko expią.
Witam. Juz od 9 marca jest dostepny serwer RonClassicOTS - czyli RonOTS z przed 2-3 lat. Stare respowiska, stare questy, mapa, outfity itp.. Serwer poki co stoi na kliencie 7.6, aczkolwiek maja go wkrotce zmienic. Niestety, serwer nie cieszy sie specjalna iloscia graczy. Jezeli jestes zainteresowany, to wbijaj - ronclassic.com

Dodatkowe info:

Exp rate: (stage)
100x (0-100 lvl)
50x (100-200 lvl)
25x (200-300 lvl)
15x (300-400 lvl)
10x (400-500 lvl)
5x 500+ lvl

Loot rate: 3

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,
Gqonvi
Stare mapy to jest interesujace i to bardzo ale coz jak tam jest online (3+0/300) Werona to sie z jednej strony nie oplaca grać.. co innego jak by bylo chociaz te 20/30 osob by ogarnac jakies wojny :X
A tak apropo ostatni raz na ronie gralem rok temu i nic tu sie nei zmienilo dalej 2 swiaty Toskania/Rawenna wszystko sie kreci wokol toskani bo tam juz 4500+ lvl i musze tam grac bo mam itemy. Czemu na ronie nie powstanie nowy swiat z starym exh i mapy moga byc nawet te co sa..Mozliwe ze sporo graczy by wrociło jak by sie dowiedzialo o starym exh.. Ron zastanow sie i wez postaw jakis nowy server z starym exh bo na tej toskani nie mam zamiaru grac BO JEST BEZ SENSU<
Mozna dopisac pvperie xD

informacje znajdziesz w news'ie