RonOTS

Pełna wersja: NAJWIEKSZY KOZAK W MORDZIE - ADISEK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Adis przynajmniej się nie wstydzi swojego zdjęcia, bynajmniej nie ma czego, bo jest normalnym chłopakiem. To wy się czegoś boicie , mianowicie swoich zjebanych twarzy i nie dziwię się jak matka Was codziennie patelnią w morde ładuje, za to, że nie chcecie iść za nią na robote. Oczko Pochwalcie się kurde ! Prawdę powiedziawszy to my wszyscy mamy w Was wyjebane tylko bawi Nas to co pixelki robią z ludźmi. Troll przez rona tak się *****, że aż wali łbem w monitor. Naśmiewa się z ludzi chorych na raka dlatego, że nie ogarnęli akcji.. Chyba tatuś go za bardzo kabelkiem napier.dala. Niestety takie życie. Powodzenia ! Adis ma Was w ***** i jest fajnym chłopakiem, przynajmniej nie musi dawać *****, żeby mieć na życie.
yo !
teeammaaattt dddoooo zzzaaaammmmmmkkkkknnnniiiieeeeccciiiiiiaaaaaa ;o Język


// MaŁy Duży uśmiech
Adisek aka Lecisz na strzała , jego biceps jebie na ryj Hardkorowego hahahaha
(13-02-2013, 08:23 PM)Lalkaa napisał(a): [ -> ]matka Was codziennie patelnią w morde ładuje, za to, że nie chcecie iść za nią na robote. Adis ma Was w ***** i jest fajnym chłopakiem, przynajmniej nie musi dawać *****, żeby mieć na życie.
yo !
zajebista czapeczka z napisem BUY piczko, to ile płace za kałdziure?
jestem kakałowy szatan!
jestem gringo!
kałdziura nie czeka!
yo !
Spinasz się tak bo na rpeczku banik i expić nie można ? Wiesz co może ***** głową w monitor to Ci przejdzie. Oczko Czapka kochanie jest z napisem : BOY. Jest to dość renomowana firma, ale skąd Ty to możesz wiedzieć? Jak pewnie chodzisz w dresach z targu za 5 zł. Oczko Zresztą nie wnikam myśl sobie dalej jaki to jesteś cudowny , bo hejtujesz na forum. Już raz to napisałam. Nie róbcie więcej tych lodów, albo nie grajcie tyle na tym ronie, bo się Wam wszystkim w tych pustych główkach *****. Oczko Wiedziałam, że istnieje autyzm, ale że aż do tego stopnia? Pierwotniaki rulezz ! Grow up boys !
(13-02-2013, 09:08 PM)Saorin napisał(a): [ -> ]Adisek aka Lecisz na strzała , jego biceps jebie na ryj Hardkorowego hahahaha



Zobacz w lustro Tibijski kozak z cb czekamy na Foty Troli a moze ja mam dac ??? Dam Colina jak go matka z procy karmi dlatego ma krzywą mordę

temat do zamkniecia
pozdrawiam
Adis

(13-02-2013, 09:39 PM)Lalkaa napisał(a): [ -> ]Spinasz się tak bo na rpeczku banik i expić nie można ? Wiesz co może ***** głową w monitor to Ci przejdzie. Oczko Czapka kochanie jest z napisem : BOY. Jest to dość renomowana firma, ale skąd Ty to możesz wiedzieć? Jak pewnie chodzisz w dresach z targu za 5 zł. Oczko
ano nie mozna nie mozna poza tym wasz A Team mnie trzyma w szachu i mnie bijecie non stop woop woop woop Smutny
i nie nie wiem ze jakis tam boy jest renomowana firma odziezowa bo sram na kulture konsumpcyjna i wkrety typu marka czapeczki czy dresiku
a i jak dowalisz jeszcze wiecej buziek Oczko to pokazesz ze jestes madrzejsza i masz bardziej wyjebane niz my mamy ale taki pro tip emotki :* maja jeszcze bardziej wyjebane zwlaszcza jak je bedziesz wrzucac parami albo w seriach po trzy
Uśmiech Jak sie pozmieniało ;p
Stron: 1 2