RonOTS

Pełna wersja: Wigilia u Trolli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nadchodzi ten piękny zimowy wieczór , ten , który powinniśmy spędzać z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. W ten Dzień Bożego Narodzenia Trolle wychodzą z jaskiń , pragną świętować razem Wigilię. Wszystkie jednoczą się razem Swamp Trolle , Ice Trolle , te klasyczne oraz jeden niezwykle wyjątkowy Piekielny Troll. Jego największym marzeniem jest spędzenie tego dnia w towarzystwie swojej ukochanej rodziny. Na co dzień nie może się do nich przyznawać, ponieważ się ich wstydzi, a może jest na odwrót ? Podczas tegorocznych świąt życzmy aby Piekielny Troll opanował emocje, zaczął ogarniać , a co najważniejsze by potrafił przyznać się , że płynie w Nim prawdziwa TROLOWATA KREW. W tym okresie zwierzęta i Trolle zaczynają mówić ludzkim głosem, więc życzmy Tobie kochany Trolliku żebyś w końcu do Nas przemówił! Pamiętam jak dziś czasy gdy na rookgardzie umilaliśmy sobie czas zabijając jego rodzinę, wtedy był wyjątkowo nerwowy. Za jego krewnych niestety nie dostaje się dużo doświadczenia więc podsumowując : Jakie doświadczenie taki poziom intelektualny. Mamy nadzieję, że kolacja wigilijna będzie smaczna i, że mama trollikowa w końcu nakarmi swojego syna. Ogólnie rzecz biorąc populacja Trolli jest duża, ponieważ rozmnażają się bezpłciowo, dlatego też im młodszy tym mniej mózgu otrzymuje. Bywajcie !

Wszyscy wiemy do kogo jest skierowany ten post, ale proszę was o powstrzymanie się od komentowania kto jest większym trolem, ponieważ poczuł się on bardzo urażony tym tematem. /West
Hahaha.
Zawsze pamietam jak Troll(Boss) wyzywał nasz team od grubasów.
Myślałem nad paczka dla niedożywionych ale nadchodzi wigilia i mam nadzieje ze Trollowi rzuca coś ze stołu i sobie spokojnie schrupie resztki.Smacznego Uśmiech
Generalnie to niektórzy ludzie też czują się urażeni kiedy czytają komentarze Bartka, Troll to zwykły pseudonim. Jak były tematy na inne osoby, to się nie wypowiadałeś jakoś. Uśmiech Powinieneś być bezstronny tymczasem za każdym razem stajesz po stronie Bartusia. Moje pytanie brzmi więc z jakiej racji? To forma żartu, on ma prawo do obrażania innych w bardzo nieprzyjemny i nieprzyzwoity sposób więc inni ludzie również mogą to robić. Uśmiech
Pozdrawiam
Witam,

Nie wiem dlaczego mówisz iż zawsze stoję po jego stronie. Nie gram zwykłą postacią, wszyscy moi znajomi z którymi grałem się wykruszyli, więc jestem w 100% bezstronny. Otrzymałem wiadomość iż ten post obraża w/w osobę, więc musiałem zainterweniować. Jeżeli jest to żart to usuń mój wkład do twojego posta i dopisz, aby nikt nie odbierał tego zbyt poważnie. Uśmiech

Pozdrawiam i życzę rodzinnych świąt jak najdalej od sporów RonOts'a :- )