RonOTS

Pełna wersja: Brak dostępu do Panelu Użytkownika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich Uśmiech
Po długiej nieobecności i w grze, i na forum postanowiłem się zalogować i zobaczyć jak tam serwer. Wszystko ładnie, nowa strona główna, fajne nowe przedmioty i zadania w grze, ale na forum zdziwiła mnie jedna rzecz. A mianowicie dostęp do panelu użytkownika. Mogę wejść w zasadzie wszędzie poza tym panelem. Dostaję informację, że:

"RonOTS

Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.

Zalogowano jako: 'Shadowwarrior'"

Wy też tak macie? Czy ktoś wie o co chodzi? Jestem zawieszony/zablokowany, czy coś? Duży uśmiech

Aha! Po próbie przesłania nowego kodu aktywacyjnego nie dostaję żadnego mejla. To taki tam szczególik mały.
co ty powiesz?
temat mozesz usunac>nie zrobia tego !!! ;]
Po długiej nieobecności i w grze, i na forum postanowiłem się zalogować i zobaczyć jak tam serwer. Wszystko ładnie, nowa strona główna, fajne nowe przedmioty i zadania w grze,

Chyba ilosci graczy online nie sprawdziles...