RonOTS
Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! (/showthread.php?tid=15380)



Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Bitcoin - 22-12-2021

Witam!

W dniu dzisiejszym kolejna porcja poprawek oraz dodatkow w ramach tematow: addony, mount boxy zostaly dodane do Sklepu Premium.
Kolejne zmiany jakie wchodza w zyciu zostaly wypunktowane ponizej:
-
  • Dodano addon box, mount box do premium shop.
  • Dodano zagrodę premium mountow w podziemiach depo northpool.
  • Dodano NPC wymieniającego addon boxy na addony premium, można go spotkać w depo Northpool oraz Carlin.
  • Dodano przedmiot mountowy do Swamp Fear.
  • Zmniejszono obrażenia mutated human.
  • Dostosowano balans PVP.
  • Mounty dają +20speeda.
  • Poprawione Daily questy 100+ oraz 200+.
  • Poprawiony bonus exp za spectator.
  • Przedmioty premium działają poprawnie.
  • Kupowanie z domków już działa poprawnie.
  • Poprawione popsute domki w carlin (ogrody) Proszę aby każdy sprawdził swój ogród czy działa poprawnie.
  • Dodany Guild Master, na południe od depotu w Northpool.
  • Quest log do tasków!!


Jednocześnie chciałbym dodać, że mamy świadomość występowania innych błędów i cały czas robimy co możemy żeby jak najszybciej się ich pozbyć.

Pozdrawiamy,
Ekipa Ronit



RE: Calabria -Addony,Mounty oraz Fixy! - Penny Tration - 22-12-2021

Miałem 1000 ogniowych magicznych pocisków. Dodałem 100 lodowych i zniknęło mi 1000 wcześniejszych . Powinienem mieć 1100 lodowych. Na innych serverach magiczne pociski się łączyły. Proszę naprawcie to. Uciążliwe jest to dla knighta, który placi najwiecej za pociski.


RE: Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Dr Joint Czarny - 22-12-2021

Ja mam pytanie odnośnie daily questów 100+ i 200+. Można wiedzieć gdzie takowe się znajdują? Generalnie jak ktoś nie grał tu wcześniej to jest w czarnej ***** bo w sumie nie wie nic.
Co się dzieje z wiki? Będzie tam jakiś update? Czy jak?
Zdaje sobie z tego sprawę, że Wy na takie rzeczy nie macie aktualnie czasu, biorąc jeszcze pod uwagę projekt 3d, jednak czy nie wypadało by tego aktualizować? Te wiki jest już xxxxxxxx czasu nieaktualne, może czas napisać posta o pomoc? Z tym że raczej za darmo Wam nikt nie będzie tego robił, moglibyście takim osobom za pomoc dać jakieś PP czy coś. Czasy się zmieniły i raczej nie ma tak ambitnej osoby co Wam to zrobi za darmo. Wy dając komuś PP nie tracicie kompletnie nic, a chyba czas najwyższy to ogarnąć do kupy.
Tutaj to nawet nie wiadomo jakie te questy jeszcze są do zrobienia, pomijam djna, ani i dfq - reszta to wielki znak zapytania jak dla mnie.


RE: Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Big Daddy - 22-12-2021

(22-12-2021, 08:47 AM)Dr Joint Czarny napisał(a): Ja mam pytanie odnośnie daily questów 100+ i 200+. Można wiedzieć gdzie takowe się znajdują? Generalnie jak ktoś nie grał tu wcześniej to jest w czarnej ***** bo w sumie nie wie nic.
Co się dzieje z wiki? Będzie tam jakiś update? Czy jak?
Zdaje sobie z tego sprawę, że Wy na takie rzeczy nie macie aktualnie czasu, biorąc jeszcze pod uwagę projekt 3d, jednak czy nie wypadało by tego aktualizować? Te wiki jest już xxxxxxxx czasu nieaktualne, może czas napisać posta o pomoc? Z tym że raczej za darmo Wam nikt nie będzie tego robił, moglibyście takim osobom za pomoc dać jakieś PP czy coś. Czasy się zmieniły i raczej nie ma tak ambitnej osoby co Wam to zrobi za darmo. Wy dając komuś PP nie tracicie kompletnie nic, a chyba czas najwyższy to ogarnąć do kupy.
Tutaj to nawet nie wiadomo jakie te questy jeszcze są do zrobienia, pomijam djna, ani i dfq - reszta to wielki znak zapytania jak dla mnie.

Daily Boss 100 lvl jest na edron orkach -1 po lewej stronie
Daily Boss 200 lvl jest na cultach yanta ore w prawo od zejścia jest statek


RE: Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Hastes - 23-12-2021

Zróbcie to wiki bo tragedia. Są tu gracze którzy wiedzą co robic bo grali wcześniej i zaraz bedzie przepaść, co spowoduje że ludzie zrezygnują z gry... . Przecież jak ludzie wiedzą do czego mają dążyć gra jest dużo bardziej ciekawsza. Oczywiście ciekawsze jest okrywanie wszystkiego samemu, ale nie w chwili gdy gra x osób które wiedzą od A do Z. Myślę że najwyższym priorytetem jest WIKI!!!


RE: Calabria - Addony, mounty oraz kolejna garsc fixow! - Phostemo Khaymo - 26-12-2021

Kiedy będzie biedronka dodana jako wierzchowiec? xD