RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 26-11-2021

Wracając do temu odpalacie całkiem inny server , a nie chcecie odpalić testa ??? Wiki zapewne nikt nie zrobi a ludzie maja wbic na server o ktorym nic nie wiedza i na starcie maja godzinami szukac respow co z czego leci i jak oplaca sie bic. Natomiast spocence nerdy po testach zamknietych bd wszystko wiedziec i to jeszcze stałym x10 gdzie znajomosc servera duzo zmienia ? Badzmy powazni bez testa i wiki to mozecie odpalic jedynie no-pvp zeby było sprawiedliwie xD


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 26-11-2021

+1
Jeśli macie odpalać serwer bez wcześniejszej wikipedii lub test serwera to darujcie sobie, znowu BRZYMEK, KISZON czy inny zjeb wbije na testa zamkniętego i ogarnie cała mape, bugi, expy, crashowanie itemów etc. A resztę serwera ***** w *****ę.
PS. Nie mówcie, że żaden z graczy nie będzie miał dostępu wcześniej bo parsknę śmiechem jak Fuga exevo gran mas visem


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Yanom - 26-11-2021

Dobry pomysł z tym odpaleniem testa, najlepiej juz tylko na tym OTC cliencie, zobaczymy jak sie na tym będzie grać, zobaczymy respy i będzie można jakaś walke zrobić żeby było wiadomo czy w ogóle warto wbić na ta edycje. Test na x100 oraz loot jakiś zeby z kasa nie było problemu


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 26-11-2021

no nawet z x200(spokojnie zeby szybciej przetestowac już takie testy mialy miejsce x 200 wiec w czym problem ?) test z tydzień przed startem i kazdy bedzie wiedzal z czym to sie je i czy warto wbic i jaka profa.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Im True Medicine - 26-11-2021

Kiedy start bo muszę karty przyszykować na krzyżyki dla mojego cygańskiego brata Simona


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 26-11-2021

Prosze was zbanujcie tego przychlasta wczesniej nie chcial stage i bota a teraz chce klienta z botem + "za godzine startuje jeden z przyszłych fajnych serwerów" gdzie jest własnie stage exp i jakos mu nie przeszkadza. Zbanujcie tego debila i dajcie tego testa przed startem. Bo juz wole se na Rooku pograć xD Buzia KingRookSlayer essa


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 26-11-2021

(26-11-2021, 07:54 PM)Neptun napisał(a): Prosze was zbanujcie tego przychlasta wczesniej nie chcial stage i bota a teraz chce klienta z botem + "za godzine startuje jeden z przyszłych fajnych serwerów" gdzie jest własnie stage exp i jakos mu nie przeszkadza. Zbanujcie tego debila i dajcie tego testa przed startem. Bo juz wole se na Rooku pograć xD Buzia KingRookSlayer essa

Nie ***** ***** nie odzywaj sie do mnie


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Neptun - 26-11-2021

no bo masz tu konto 10 lat , a pokazujesz jakim jestem debilem x.x to juz nawet nie jest śmieszne kolego proponuje wizyte u lekarza ale zapewno i on nic nie da. Usun konto i nie wracaj.


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Juugo - 26-11-2021

(26-11-2021, 08:02 PM)Neptun napisał(a): no bo masz tu konto 10 lat , a pokazujesz jakim jestem debilem x.x to juz nawet nie jest śmieszne kolego proponuje wizyte u lekarza ale zapewno i on nic nie da. Usun konto i nie wracaj.

nie wiem co łżesz tak to z kolegami sobie rozmawiaj na facebooku xd


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 26-11-2021

SIMON Z PABIANIC ZDOMINUJE TEGO OTSA, potwierdzona informacja.