RonOTS
Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Wersja do druku

+- RonOTS (https://forum.ronots.com)
+-- Dział: Ogolne (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Nowości / News (https://forum.ronots.com/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Calabria - start 18 grudnia, 2021 (/showthread.php?tid=15369)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 25-11-2021

(25-11-2021, 11:05 AM)Juugo napisał(a): Za pewne brak pvp od 8 tylko od 50  poziomuco daje  nie mozliwość do bierania zespołu bo za pewne na DL expiac juz nie bedzie tylu ludzi co daje znow serwer przesądzony w 80% dla jakies pro ekipy :]
brak clienta 8.7 ktory jest aktualnie niestety bez pełnej grafiki co daje ze nikt nie będzie grał bo to juz nie tibia :|
te śmieszne potworki ktorych nie mozna zabic na respie xd zwykła korupcja i brak tego czegoś co byla ta gra XD
szkoda czasu jednym zdaniem ;p
na ta lipe az mnie kolano rozbolało to jest najgroźniejszy znak ze jak tak będzie jak piszą z tym brakiem clienta 8.7 to nalezy sie zawijać w 1 momęcie na wieki xd po zostac na to jak bym wyśnil sobie za pewne psa z kulawa nogą Duży uśmiech moze będzie jak nalezy nie ma co wyciagac pochopnych wnioskow *{}*

to ***** na ***** cos piszesz skoro grac nie bedziesz?XD


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 25-11-2021

(25-11-2021, 11:24 AM)Joshua napisał(a): Co fakt to fakt. Brak klienta 8.7 i skosów to masa bugów i żenada.

eeeeeeeeeeeee a wiesz ze zaden ots nie ma skosow???????????? teraz trzeba bedzie troche pokazac skilla a nie nakurwiac skosy i bot ci wszystko przeklada, szybka weryfikacja nobow eeeeeeeeeeessssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaa


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Fasfasfasf - 25-11-2021

Ja dalej mam nadzieje, że to jakiś mega totalnie udany troll bo nie wierzę, że tak przygłupia osoba jak Ty jest w stanie funkcjonować na tym świecie. Ty serio nie uważasz, że "coś" z Tobą jest nie tak? XDD
Serio zbanujcie tego kretyna bo to działa tylko i wyłącznie na niekorzyść serwera a najlepiej zablokujcie każdemu możliwość pisania pod newsami, niech idą na hydepark.

PS. Płaczcie dalej ***** o najlepszego OTC, i tak psy wejdziecie i będziecie zajechani jak zwykle a wasze płacze nic nie wniosą
PSY SZCZEKAJĄ, KARAWANA JEDZIE DALEJ


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Lostt - 25-11-2021

ale ten start o 18 w sobote to do ***** jak mam byc szczery zastanowcie sie


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Yanom - 25-11-2021

Ludzie płakali że zbociały server ponieważ obsługa ronotsa nigdy powtarzam nigdy nie miała ochoty zająć się tym otsem i sprawdzać czy ktoś boci czy nie, a jak już sprawdzili to napisali „jesteś ?” Co jest kompletnie bez sensu bo chyba każdy miał ustawiony alert na GM/playera a działanie ctrl+R żeby kogoś ewentualnie zgłosić nie pomoże, bo nikogo z obsługi nigdy niema online. No prócz startu servera wtedy wbija na 2/3 godzinki zobaczyć jak ludzie pp kupują i idą robić inne rzeczy zamiast się zajmować serverem bo kto miał wydać $ to już wydał essa.
Jakoś inne serwery potrafią zrobić delete botowi a na tym ronotsie zawsze „dajmy mu bana na 1/2 dni bo się splacze” z takim założeniem to każdy bocil i będzie bocil
A co do bota na ssy mr i e ringa to już lepiej zrobić all time spectatora, niech każdy widzi czy masz bota na mr i ssy, wiadomo ze nie zawsze udowodnisz to ale jak chłop w 0,1 sek założy ssa i mr to chyba wiadomo ze bocil wleciał a na robotsie zawsze jakaś konfiturka co nagra filmik się znajdzie
Oraz czy włączonym cały czas spectatorze jak ktos zacznie bocic to odrazu by go z 10 osób nagrało
Na tym otc cliencie to będzie kwestia czasu aż 1 osoba ogarnie sobie bota i prędzej czy później będzie ten bot a samo granie na tym otc zniechęci trochę ludzi


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 25-11-2021

Aaaahaha! Coś wspaniałego - wyzwiska na forum i jazdunia, a jeszcze 3, tyg do startu xD
Kocham was zagnojence <3
@Ron, choćbyś zrobił ots 10 kartkowy z jednym szczurem to my i tak wbijemy! NIE MUSISZ SIE STARAC, STARA GWARDIA Z A W S Z E wbija!


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Bitkafuga - 25-11-2021

Dobra już zamknąć te mordy wszyscy


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 25-11-2021

Simon, Tobie zamykam dupeee :*


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 26-11-2021

@Ron, czy przewidywany jest bonus exp, jak na realu i wielu otsach, jeśli ktoś expi w party?
20% za dwie osoby,
30% za 3 osoby,
40% za 4 osoby Uśmiech


RE: Calabria - start 18 grudnia, 2021 - Joshua - 26-11-2021

A co do UTAMO EXORI i klienta:
Proponuję dodac sqm z exhaustem (chodzi mi o długość trwania wrzuconego czaru) - niektórzy mają u exori na botach odliczanie, a uczciwi gracze ja jak czy KISZON lub FUGA lub YANOM lub BRZYMEK lub LOST nie mają Smutny